Fethiye Otobüs Bileti - oBilet.com

Fethiye Otobüs Bileti - oBilet.com
Fethiye Otobüs Bileti

Fethiye otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Fethiye için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Fethiye otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Fethiye İçin En Popüler Rotalar

Fethiye Hakkında
Fethiye Otobüs BiletiFethiye seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Fethiye, herkesin bildiği bir tatil cennetidir. Yaz aylarındna güz dönemin neredeyse sonuna kadar bölge insanlarla dop dolu olmaktadır. Akdeniz bölgesinde bulunan bu tatil beldesinde, insanlar haftalarca tatil yapabiliyor ve aynı zamanda bölgede bulunan bazı turistik yerlerede gezmeye gidebiliyorlar. Sezonluk çalışan bir yer olduğundan, tatil sezonundan önce burada fazla hareketlilik görünmemektedir ve sadece bu bölgede yaşayan halka rastlayabiliyorsunuz. Fethiye, denizle çok iyi bilindiği bir yer olduğundan, insanlar yaz aylarında buraya denize girmek için otellerden erken rezerv


Nerede Kalınır?
Mandarin Boutique Hotel
0252-642 1002
www.villamandarin.com
Yediburunlar Feneri
0252-679 1001
Shambala
0252-642 1147
www.theshambala.com
Nerede Yenir?
Harman Restoran
0252-613 3686
Doruk Restaurant
0252-614 9860
Diana Residence
0252-622 0505
Yapmadan Dönme
Amintas Kaya Mezarları'nı ve Kayaköyü görmeden
Ölüdeniz’de yüzmeden
Balık Pazarı'nda balık yemeden
Babadağ’dan paraşütle atlamadan
Kelebekler Vadisi'ni görmeden
Fethiye’de günlük tekne turu yapmadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.