Edremit Otobüs Bileti

Edremit Otobüs Bileti
Edremit Otobüs Bileti

Edremit otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Edremit için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Edremit otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Edremit İçin En Popüler Rotalar

Edremit Hakkında
Edremit Otobüs BiletiEdremit seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Edremit, Balıkesir ilinin en önemli ilçelerinden bir tanesi olup turizmin hareketli olduğu ilçelerden birisidir. Burada çok yoğun insan hareketleriyle her zaman canlı olmaktadır. Ege Denizi’ne yakın bir ilçe olarak, Ege Denizi’nin havası ve nemliliği hissedilmektedir. Dolayısıyla yaz aylarında çok fazla dolan bir ilçe olmaktadır. Edremit ilçesinin mutfak kültürü özellikle denenmesi gereken lezzetler arasına girmektedir ve deniz ürünleriyle farklı sofralar kurulmaktadır. Edremit ilçesinin tarihi genel olarak Osmanlı Dönemi’ne dayanmaktadır fakat ondan önceside bulunan, geniş bir ta


Nerede Kalınır?
Basri Otel
0266-239 6345
www.basriotel.com
Asya Pamukçu Termal Otel
0266-257 1040
Nerede Yenir?
Ömür Restaurant
0266-385 0505
İmparator Döner Salonu
0266-243 3011
Hacımuhsin
0266-249 1906
Yapmadan Dönme
Karesi (Kara İsa) Bey'i, Zağnospaşayı, Şadırvan ve Saat kulesini görmeden
Alibey Adasında balık yemeden
Höşmerim tatlısı yemeden
Ayvalık Şeytan Sofrasında Gün batımını izlemeden
Kolonyasını, Zeytin ve Zeytin Yağını ve Süt ve Et Ürünlerini almadan
Sındırgı Yağcı Bedir halısı almadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.