Bodrum Otobüs Bileti

Bodrum Otobüs Bileti
Bodrum Otobüs Bileti

Bodrum otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Bodrum için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Bodrum otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Bodrum İçin En Popüler Rotalar

Bodrum Hakkında
Bodrum Otobüs BiletiBodrum seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Muğla iline bağlı Bodrum, buraya 110 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yaklaşık olarak iki saat bir mesafede bulunan Muğla’dan Bodrum otobüs bileti bulmak günün her saatinde mümkündür. Bodrum tatil ile özdeşleşmiş durumda olan bir beldedir. Ege bölgesinde en çok rağbet gören, her yıl yerli ve yabancı yüzlerce turist ağırlayan belde çeşitli yönleriyle çok gelişmiş özelliklere sahiptir. Tatil dışında kültürel ve tarihi dokusu ile görülmesi gereken pek çok yapıya sahip olan Bodrum, tarih meraklılarında sık sık ziyaret ettiği bir beldedir.Bodruma gitmek üzere kullanılan güzergâhlardan en yoğu


Nerede Kalınır?
Casa Dell'Arte
0252-367 1848
www.casadellartebodrum.com
Villa Rüya
0252-348 3199
www.ruyapan.com
Nerede Yenir?
Kocadon
0252-316 3705
Manastır Restaurant
0252-316 2854
Sünger Pizza
0252-316 0854
Yapmadan Dönme
Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ni görmeden
Günlük tekne turu ile eşsiz koyları ziyaret etmeden
Dünyanın Yedi Harikasından biri olan “Mauseloum”u ziyaret etmeden
Gümüşlük’te balık yemeden
Zeki Müren Müzesi'ni görmeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.