Babaeski Otobüs Bileti

Babaeski Otobüs Bileti
Babaeski Otobüs Bileti

Babaeski otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Babaeski için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Babaeski otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Babaeski İçin En Popüler Rotalar

Babaeski Hakkında
Babeski Otobüs BiletiBabeski seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Babaeski, Marmara bölgesine bağlı, Kırıklareli’nin bir ilçesi olmaktadır. Babeski küçük bir yerleşim yeri olarak tarım ve sanayi burada gelir kaynağı olarak kabul edilmektedir. Babaeski, doğanın zengin olduğu ilçelerden bir tanesidir fakat sanayi bölgelerinin çok fazla olması bu durumu biraz etkilemektedir. İlçenin en enteresan hikayelerinden bir tanesi, ilçenin adının geldiği yerdir. Babaeski, adını eski bir Baba Kavağı Ağacından almıştır. İlçede 1971 yılından bu yana devam eden Tarım Festivali’de yapılmaktadır ve hoş, canlı bir organizasyon olmaktadır. Kültürüyle beraber, tarihi


Nerede Kalınır?
Marina Konaklama
0288-388 6058
www.kiyikoymarina.com
Akkuş Kaya
0288-214 4020
www.akkuskayahotel.com
Nerede Yenir?
Cafe 288 Restoran
0288-212 4288
Teras Restoran
0288-214 4020
Hugo Restaurant
0288-512 4950
Yapmadan Dönme
Hızır Bey Cami ve Külliyesini görmeden
Peynir almadan
Bıldırcın kağıt kebabı ve koyun yoğurdu yemeden
Hardaliye içmeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.