Aydıncık Otobüs Bileti

Aydıncık Otobüs Bileti
Aydıncık Otobüs Bileti

Aydıncık otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Aydıncık için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Aydıncık otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Aydıncık Hakkında
Aydıncık Otobüs BiletiAydıncık seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Aydıncık, Mersin’e bağlı olan, kendisini geliştirmeye çalışan küçük bir ilçedir. Denizin yakın olmasıyla, hem burada yaşayan nüfus, hem de Aydıncık’a dışarıdan gelen insanlar, denizin keyifini tam anlamıyla çıkarabiliyorlar. Aydıncık’ın tarihi çok geniş olup daha önceleri, Osmanlı dönemine girmeden önce birçok medeniyetlerin bulunduğu bir ilçe olmuştur. Aydıncık, hem kültürü hem de tarihiyle çok zengin bir yerdir. Aydıncık, Akdeniz bölgesine yakın olduğundan, deniz kenarından karşıdaki Toros Dağlarını görebiliyorsunuz. İlçenin denize yakın olması her zaman nemli bir havanın oldu


Nerede Kalınır?
Mersin Hilton
0324-326 5000
www.mersin.hilton.com
Nobel Otel
0324-237 2210
www.nobeloteli.com
Hotel Savran
0324-232 4472
Nerede Yenir?
Hacıbaba
0324-238 0023
Gündoğdu
0324-231 9677
Mevlütoğlu
0324-237 7024
Yapmadan Dönme
Silifke'de Astım Mağarasına inmeden, Cennet-Cehennem Mağaralarını görmeden
Kızkalesi, Kapızlı,Anemurium ve diğer Plajlarında denize girmeden
Tarsus'ta St. Paul Kuyusu, Eshab-ı Kefh, Kırkaşık Bedesteni, Makam Camii ve diğer tarihi eserleri görmeden
Çamlıyayla, Gözne, Fındıkpınarı, Abanoz, Arslanköy yaylalarını görmeden
Göksu'da rafting, Bolkar'da trekking, koylarında diving yapmadan
Tarsus Şelalesinde saç kavurma ve fındık lahmacun, Mersin Yat Baseni, Narlıkuyu ve Boğsakda balık yemeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.