Antalya Otobüs Bileti - oBilet.com

Antalya Otobüs Bileti - oBilet.com
Antalya Otobüs Bileti

Antalya otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Antalya için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Antalya otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Antalya İçin En Popüler Rotalar

ANTALYA Hakkında
Antalya Otobüs Bileti Antalya otobüs biletinizi almak veya o güzergahtaki tüm otobüs seferlerini ve fiyatlarını görmek için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!Antalya, bildiğiniz dışında sadece denizi, kumu, güneşi barındırmayan, yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Akdeniz’in en güzel şehirlerinden biri. Aynı zamanda bu şehir Akdeniz Bölgesi'nin gözbebeklerindendir. Bir Antalya otobüs bileti ile yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Antalya’da Lidya Krallığı’nın, Roma İmparatorluğu’nun, Likya’nın büyülü topraklarının izlerini yakalayabilirsiniz. Antalya otobüs bileti ile yılın her ayında Antalya’ya gelebilir, özellikle kış aylarında satın alabileceğiniz Antalya otobüs bileti ile kışın soğuğ

Nerede Kalınır?
Hillside Su
0242-249 0700
www.hillsidesu.com
Hotel Blue Sea Garden
0242-247 0056
www.maviani.com
White Garden Pansiyon
0242-248 9115
www.xhost.co.uk/whitegarden
Nerede Yenir?
Parlak Restaurant
0242-241 6553
Bade Konağı
0242-248 0185
Can Can Pide Yemek Salonu
0242-243 2548
Yapmadan Dönme
Antalya'nın her köşesine dağılmış antik kentlerini gezmeden
Kaleiçi ve Eski Antalya Evlerini görmeden
Antalya Müzesini görmeden
Yöre reçellerini tatmadan
Saklıkent'e gitmeden
Döşemaltı halısı almadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.